Instagram Public Photos with #kosova

Kan e ka marr malli per dasma??😍😍😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱 #dasma #shqiptare #best #miss #this #love #albania #kosova #shqip #illyrianet follow @illyrianet @illyrianet @illyrianet

comment 7 star 360 2 days ago

Degjo deri n'fund! remzie & nexhat osmani - cka shkoj dje @remzie.osmani @nexhatosmanii na ndiqni per me shum! @shqip_popullore #muzikshqip#popullore#baladeshqip#estradashqiptare#kosova#shqipmuzik#estrada#dasem#dasma#shqip#shqipe#kanagjegj#valle#kosovare#hiteshqipe#hite#albanian#kosov#shqiperi#kalle#lujeluje#muzikshqiptare#muzik#dasmash#hidhevallen#albanianmusic#shqippopullore#remzieosmani#nexhatosmani drejtat mbrohen nga @shqip_popullore !

comment 4 star 471 Yesterday

Remzie osmani - sa te deshta @remzie.osmani na ndiqni per me shum! @shqip_popullore #muzikshqip#popullore#baladeshqip#estradashqiptare#kosova#shqipmuzik#estrada#dasem#dasma#shqip#shqipe#kanagjegj#valle#kosovare#hiteshqipe#hite#albanian#kosov#shqiperi#kalle#lujeluje#muzikshqiptare#muzik#dasmash#hidhevallen#albanianmusic#shqippopullore#remzieosmani#satedeshta drejtat mbrohen nga @shqip_popullore !

comment 1 star 425 3 days ago

O atdhe, më je i dashur sa më s’ka. më je nënë, më je motër, më je vlla. nga ç’ka rrotull më i shtrenjti ti më je, je më i miri nga çdo gjë që ka ky dhé. ti i ke parë gjysh stërgjyshërit e mi, edhe eshtërat tretur ua ke po ti. nga ti, o shpirt-o kurrë s’qenë ndarë, pranë teje patën qeshur, patën qarë. begatoje, o zot, ti këtë vend! epu njerëzve të tij ti mbroth e shend! i begatë, i lulëzuar qoftë ai, një të ardhme pastë plot me lumturi! #albania #kosova #jeminje #kuqezi #shqiperia #shqipe #patriot #illyrianet follow @illyrianet @illyrianet @illyrianet

comment 2 star 738 3 days ago

Remzie & nexhat osmani - sa kushton fjala te dua @remzie.osmani @nexhatosmanii na ndiqni per me shum! @shqip_popullore #muzikshqip#popullore#baladeshqip#estradashqiptare#kosova#shqipmuzik#estrada#dasem#dasma#shqip#shqipe#kanagjegj#valle#kosovare#hiteshqipe#hite#albanian#kosov#shqiperi#kalle#lujeluje#muzikshqiptare#muzik#dasmash#hidhevallen#albanianmusic#shqippopullore#remzieosmani#nexhatosmani drejtat mbrohen nga @shqip_popullore !

comment 2 star 522 Yesterday

Nexhat osmani - hera e fundit @nexhatosmanii na ndiqni per me shum! @shqip_popullore #muzikshqip#popullore#baladeshqip#estradashqiptare#kosova#shqipmuzik#estrada#dasem#dasma#shqip#shqipe#kanagjegj#valle#kosovare#hiteshqipe#hite#albanian#kosov#shqiperi#kalle#lujeluje#muzikshqiptare#muzik#dasmash#hidhevallen#albanianmusic#shqippopullore#nexhatosmani drejtat mbrohen nga @shqip_popullore !

comment 4 star 391 Yesterday

“land of albania! where iskander rose, theme of the young, and beacon of the wise, and he his namesake, whose oft-baffled foes shrunk from his deeds of chivalrous emprize; land of albania! let me bend mine eyes on thee, thou rugged nurse of savage men!” - lord byron in childe harold’s pilgrimage ———————————————————————————-

comment 1 star 8 6 minutes ago

Respekt @festim_bujarii 😍😍😍 #beniaffet #keyboard #pianoplayer #kosova #prishtina #albania #tirana 〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰follow @albanianvideoss for more!

comment 0 star 0 2 minutes ago

Türk milleti’nin kahraman evlatları mekanınız cennet olsun.. allah aileniz ve milletimize sabır versin.. kahramanlar can verİr yurdu yaŞatmak İçİn.. #türkiyem🇹🇷 #🇹🇷🇹🇷🇹🇷 #vatanım #şehitlerölmezvatanbölünmez #afri̇noperasyonu🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷 #bayrak #bosnia #kazakhstan #kosova #azerbaycan #orhancakmak #konya

comment 0 star 0 7 minutes ago

Onbinlerce Şerefli atalarımızın can, kan vermesi ile çanakkale geçilmedi.. 🇹🇷 türkiyemiz kıyamete kadar var olacak inşallah. Şehitlerimizin mekanı cennet olsun.. #turkey #türkiye #bayrak #vatan #çanakkalegeçilmez #çanakkale #zafer #şehitlerölmezvatanbölünmez #bosnia #kosova #karadağ #macedonia #pakistani #azerbaycan #yemen #kerkük

comment 0 star 0 7 minutes ago

6 cm 7 cm 10 cm kelepçelerimizi magazamızdan teğmin edebilirsiniz #gelin#tac#kemer#hinttaki#imitasyon#gumus#aksesuar#nisan#kina#dugun#gelin#damat#henna#nevesta#turban#istanbul#bursa#adana#agri#hakkari#van#sirnak#turkiyegeneli#almanya#fransa#makedonya#kosova#bulgaristan#arabik#

comment 0 star 37 24 minutes ago

22 ayar altın kaplama kuyumcu modelleri ve işçilikleriyle 10 cm renkli ve gold renkleriyle kelepçelerimiz siz değerli müşterilerinize sunulmuştur watsap İletİŞİm +9_0534_380_14_19 #gelin#tac#kemer#hinttaki#imitasyon#gumus#aksesuar#nisan#kina#dugun#gelin#damat#henna#nevesta#turban#istanbul#bursa#adana#agri#hakkari#van#sirnak#turkiyegeneli#almanya#fransa#makedonya#kosova#bulgaristan#arabik#

comment 0 star 22 20 minutes ago

Tavolina: pastër dhe autentike

kushdo që vlerëson një gjuhë të qartë të dizajnit do të dojë mobiljet e serisë authentico. ata bindin me gjuhën e tyre të pastër të dizajnit, reduktimin e vazhdueshëm të detajeve të panevojshme dhe materialeve fisnike, natyrore. me siluetën e tyre të hijshme, jo të frytshme, ato përzihen me pothuajse çdo stil jetese, duke shtuar një stil modern, urban dhe natyror në dekor.

tavolina e ngrënies e serisë së authentico robëzohet me kombinimin e saj të gjuhës së qartë dhe të reduktuar të dizajnit dhe drurëve masivë sheesham. kjo tryezë ekspresive gjithashtu mund të përdoret si tryezë takimi ose tavolinë. është në dispozicion në madhësi të tjera dhe mund të strehojë 4 persona. një plotësues ideal është tavolina e kësaj serie. #designhouse_pristina #pristina #kosova #kare_design #welovedesign

comment 0 star 3 19 minutes ago

Set argjendi qafore, vathë dhe unaze 🎁 gure zirkoni💎 lokacioni dardani( nërkurriz ) prishtine📍 #kosova #silver925 #jewelryoftheday #blej #finejewelry #instajewelry #set

comment 0 star 11 32 minutes ago

#ic4 #intercardesign #amg #e63 #team #scheibentönung #foliatec #nice #albania #kosova @loti.gonaj bei weiteren fragen pn

comment 0 star 8 42 minutes ago