Instagram Public Photos with #inlife

Rita ora sapo falenderoi dafina zeqirin dhe i gjithë instagrami u çmend! shihni çfarë thotë në linkun në bio! #inlife 😍🌺❤️

comment 4 star 319 2 days ago

çfarë nuk shkoi gjatë performancës? mc kresha shfaqet duke debatuar dhe i nevrikosur në prapaskenën e 'kënga magjike'! ndërhyn arditi! link in bio | #inlife #mckresha #fifi

comment 1 star 442 4 days ago

Dhe fituesi i “kënga magjike 2018” është ... @iamflorimumajesi 🔥🔥
kënga “#plas” u shpall triumfuesja këtë 20-vjetor të festivalit! urime #florimumajesi | #inlife

comment 2 star 1,525 3 days ago

#throwbackthursdayinlife 🔥
• “u bo vone”, një ndër hit-et më të dashura nga @truekapo 😎 •pjesëmarrëse në klip shume nga vajzat e njohura vip, në video shihni dhe @tunasejdi & @noraistrefi 😍
•tag shokun/shoqen që e ka patur dhe ka fiksim këtë këngë 🔥 | #inlife #capitalt

comment 53 star 3,335 2 weeks ago

Luana vjollca dhe krenar çoçaj janë ndarë? na e thotë vetë luana! link in bio #inlife #luanavjollca #krenarcocaj

comment 11 star 551 5 weeks ago

@tayna apo @ritaora? cilës mendoni se i shkon më shumë ky stil? komentoni më poshtë! 😊🌸🌺💕 #inlife

comment 83 star 769 6 days ago

Kiara tito dhe butrint imeri nuk janë më bashkë? moderatorja konfirmon publikisht ndarjen dhe ka dy fjalë për t'i thënë ish-it. e mësoni më shumë në linkun në bio! #inlife

comment 9 star 398 last month

Epike! gazetari drini zeqo poston foton me dua lipën, por detaji në foto po shkrin së qeshuri të gjithë! link in bio | #inlife #dualipa #drinizeqo

comment 1 star 327 4 weeks ago

Obobo! ja ç’ndodh në shtëpinë e besit dhe xhensilës që do t’ju bëjë të thoni: njësoj! e mësoni në linkun në bio! 😍🌺😱 #inlife

comment 0 star 304 3 weeks ago